Yhteystiedot

Puhelinnumero: 050 401 2230
Sähköposti: toimisto@huoma.fi

Käynti- ja laskutusosoite:
Huoma – Henkirikoksen uhrien läheiset ry
Kansankatu 53
90100 Oulu

Huoman toimisto sijaitsee Oulussa järjestötalo Kumppanuuskeskuksen toisessa kerroksessa.

Toimisto on avoinna arkisin klo 916.

Työntekijät

Toiminnanjohtaja Sanna Kalajanniska

Toiminnanjohtaja
Sanna Kalajanniska

050 304 3332
sanna.kalajanniska@huoma.fi
Facebook

Kriisi- ja vapaaehtoistyön koordinaattori Terhi Kantanen

Kriisi- ja vapaaehtoistoiminnan koordinaattori
Terhi Kantanen

050 401 2230
terhi.kantanen@huoma.fi
Facebook

Järjestöassistentti Annaleena Hänninen

Järjestöassistentti
Annaleena Hänninen

044 201 2230
annaleena.hanninen@huoma.fi
Facebook

Hallitus

Huoma ry:n toiminnasta vastaa jäsenistön valitsema hallitus. Vuosina 2019-2020 Huoman hallitukseen kuuluvat:

Puheenjohtaja
Leila Heininen
050 505 3323
​puheenjohtaja@huoma.fi

Jäsen (talousvastaava)
Pirkko Köngäs
pirkko.kongas@huoma.fi

Jäsen
Marja-Leena Hautamäki
marja-leena.hautamaki@huoma.fi

Jäsen
Jaakko Ahti
jaakko.ahti@huoma.fi

Varapuheenjohtaja
Tuula Backman
tuula.backman@huoma.fi

Varajäsen
Jukka Oja
jukka.oja@huoma.fi

Varajäsen
Kiisu Koivulaakso
kiisu.koivulaakso@huoma.fi

Sihteeri
Sanna Kalajanniska 
sanna.kalajanniska@huoma.fi